Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Holandia- Praca przy storczykach –od zaraz

Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy:
•         atrakcyjne wynagrodzenie
•         holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
•         pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
•         dobre warunki pracy, miła atmosfera
•         indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:
•         sadzenie kwiatów doniczkowych- storczyków lub innych
•         sztokowanie, pakowanie kwiatów
•         praca w szklarni

Wymagania:
•         odpowiedzialność, dokładność
•         zaangażowanie w powierzone obowiązki
•         chęć i motywacja do pracy
•         mile widziana znajomość języka angielskiego

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
kwiaty- oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Martyna tel: +48 577 901 099

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)