Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Holandia- Praca przy pakowaniu cukierków, mleka w proszku i kosmetyków

Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:
  • zbieranie produktu z linii produkcyjnej
  • pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci )
  • sprawdzenie jakości produktu

Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, dokładność
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć i motywacja do prac

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
pakowacz   - oddzwonimy do Ciebie !!!
Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com
Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: work@klaverteam.com
Klaver sp. z o.o KRAZ 18450

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet