Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Ogłoszenie:

Praca przy kwiatach w Holandii od zaraz

Szczegóły ogłoszenia:
Straciłeś/aś pracę?
Ciężko Ci znaleźć pracę w Polsce?
Mamy dla Ciebie propozycję- spróbuj swoich sił w pracy za granicą!
Stanowisko: produkcja, szklarnia
Miejsce pracy: Holandia, okolice Hagi

Pracodawca oferuje:
  • praca na dłuższy okres
  • opieka i pomoc polskich koordynatorów
  • dodatki za prace zmianowe
  • wypłaty przelewana na konto
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy

Zakres obowiązków:
  • Praca przy orchideach,
  • Praca przy chryzantemach i innych kwiatach doniczkowych
  • Pakowanie i przygotowywanie kwiatów i sadzonek do wysyłki
  • pielęgnacja kwiatów

Oczekiwania:
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem KWIATY- oddzwonimy do Ciebie !!!
Dominika: tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Martyna tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com
Szukasz czegoś innego? Zadzwoń:
Kamila  tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o KRAZ  18450.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet