Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Praca na produkcji sałatek obiadowych - bez kwarantanny - Holandia!

Szczegóły ogłoszenia:
Wyjedź z Nami do pracy w Holandii!
Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami!
Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji - koniecznie zadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób zmotywowanych do pracy! Nie wymagamy znajomości języka obcego!

Zakres obowiązków:
  • sortownie i kontrola jakości warzyw
  • krojenie świeżych warzyw
  • mycie oraz pakownie warzyw
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
  • atrakcyjną stawkę godzinową (nawet dla osób bez doświadczenia)
  • wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • umowę na warunkach holenderskich
  • na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Więcej informacji po kliknięciu w link!

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Jeżeli zainteresowała  Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas!
Kamila:
tel: +48 570 901 414
work@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet