Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Super oferta! Rozładunek i załadunek tirów! Praca w Niemczech!

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek ciężarówek

Wymagania:
  • motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, dokładność
  • dobra kondycja fizyczna

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
Rozładunek - oddzwonimy do Ciebie!!!
Kontakt:
Krystian  tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com
Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Kamila tel. +48 570 901 944 mail: work@klaverteam.com
Magda tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet