Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Praca na Szklarni - Holandia

Szukasz ciekawej pracy to świetnie mamy dla Ciebie ofertę pracy w  Holandii !
 Aktualnie oferujemy prace  szklarniowe w  okolicach De Lier/Steenbergen/ Ternauzen

Zakres obowiązków:
  • praca na szklarni z pomidorami
  • zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych
  • przycinanie pędów oraz ogólna pielęgnacja roślin
  • ogólne prace w szklarni
  • praca na szklarni z papryką
  • praca przy ścinaniu papryki
  • okręcanie pędów papryki
  • oraz inne prace szklarniowe zlecone przez pracodawcę na miejscu

Wymagania:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • wypłaty co tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport do i z pracy

Możemy Ci pomóc w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę oraz w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy i chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj dłużej i zadzwoń już dziś!

Czekamy na Twój telefon:
Agnieszka +48 577 901 099 pracuj@klaverteam.com
Karina +48 570 901 913 praca@klaverteam.com
Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com
Dominika +48 570 901 033  job@klaverteam.com
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Częstochowa z certyfikatem 18450 ( KRAZ)

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o .o.
42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)