Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Praca na produkcji - Holandia !

Chcesz wyjechać za granice  do pracy mamy dla Ciebie fajną ofertę
Praca na produkcji  w różnych sektorach.
Miejsce pracy: Haga, Rotterdam, Dronten

Pracodawca Oferuje:
  • opieka i pomoc polskich koordynatorów
  • dodatki za prace zmianowe
  •  cotygodniowe wypłaty przelewane na konto
  •  zakwaterowanie oraz transport do pracy

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i sortowanie  owoców oraz warzyw
  • obsługa maszyn pakujących
  • mycie, cięcie  warzyw
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dodatkowym atutem będą prawo jazdy

Możemy Ci pomóc w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę oraz w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii.
Zainteresowała Cię ta oferta pracy i chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj dłużej i zadzwoń już dziś!

Czekamy na Twój telefon:
Agnieszka +48 577 901 099 pracuj@klaverteam.com
Karina +48 570 901 913 praca@klaverteam.com
Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com
Dominika +48 570 901 033  job@klaverteam.com
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Częstochowa z certyfikatem 18450 ( KRAZ)

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o .o.
42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)