Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Operator wózka widłowego od zaraz Holandia Tilburg- bonus 200€

Pandemia pokrzyżowała Ci plany? Masz problem ze zalezieniem pracy w Polsce?
Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Holandia- Tilburg

Zakres obowiązków:
•             operator wózka widłowego ( klemy )
•             operator wózka widłowego ( przednie )
•             zbieranie zamówień

Wymagania:
•             mile widziane znajomość języka angielskiego
•             uprawnienia na wózki widłowy
•             mile widziane aktualne zaświadczenie o niekaralności
•             doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
•             mile widziane prawo jazdy kat. B
•             zaangażowanie w powierzone obowiązki
•             chęci motywacja do pracy
•             gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Pracodawca oferuje:
•             wypłaty w systemie tygodniowym
•             bonus w wysokości 200€
•             transport do i z pracy
•             miłą i przyjazną atmosferę w pracy

W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?
•             w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę
•             w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Zainteresowała Cię ta oferta ?
Skontaktuj się z Nami!
Kamila: tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika: tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)