Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

Praca Holandia/Gwarancja godzin !!

Firma Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukujemy pracowników do pracy na różnych stanowiskach w okolicach Rotterdamu. Gwarantujemy prace za minimum 32 godziny w tygodniu ! ! Zwrot kosztów dojazdów z PL w wysokości 90 euro po przepracowaniu 5 tygodni.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- cotygodniowe wypłaty
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie wraz z ubezpieczeniem

Obowiązki pracownika:
- motywacja do pracy
- sortowanie oraz pakowanie warzyw i owoców
- proste prace przy pakowaniu
- kontrola jakości

Wymagania:
- dokładność
- chęci i motywacja do pracy
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała zadzwoń!
Agnieszka tel.: +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com
Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com
Pracujemy od 8 – 16

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o .o.
42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)