Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Komisjoner/Pracownik magazynu- okolice Berlina - bez znajomości języka!

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - okolice Berlina - bez znajomości języka!
Pełny etat
Miejsce pracy okolice Berlina

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie koordynatora

Wymagania:

Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziany

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
504 969 041 | vt@cp-personal.com
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concepty Plus Opole
cały kraj / Internet