Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

pracownik produkcji_stabilne zatrudnienie z zapewnionym dojazdem do pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing Poland w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic.
Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 665-955-991 lub 695-705-805 bądź zaaplikujesz.
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - z możliwością przejęcia na stałe
  • zorganizowany dojazd do pracy (dojazdy m.in. z Wrocławia, Brzegu, Namysłowa, Oleśnicy, Oławy, Strzelina, Skarbimierza, Grodkowa, Sycowa)
  • wynagrodzenie 3 910 zł brutto (w tym premia frekwencyjna 200 zł brutto, za jakość oraz bezpieczeństwo 160 zł brutto miesięcznie)
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny parking oraz dofinansowana stołówka
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
zadania
  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych - zgodnie z obowiązującymi standardami
  • kontrola jakości
oczekujemy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych i spostrzegawczości
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższy link:

Chcesz wiedzieć więcej? Szczegóły sprawdź tutaj: https://www.randstad.pl/toyotajelcz/

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Randstad Polska Sp. z o.o.
Jelcz-Laskowice, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: randstad.pl