Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Pracownik (k/m) – mycie okien – Niemcy

Pełny etat

Miejsce pracy Lingen/Meppen/Haren

Zakres obowiązków:
Ręczne mycie różnego rodzaju powierzchni szklanych (okien, witryn, ścian działowych, luksferów), ale nie na wysokości!
Czyszczenie ram i izolacji
Mycie okien zarówno w domach prywatnych, jak i biurach

Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Wynagrodzenie 14 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedziele i święta
Samochód służbowy
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny
Znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2/B1
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Wysokiej kultury osobistej
Zdolności do szybkiego przystosowywania się
Samodzielności i rzetelności

Jak aplikować - dodatkowe informacje
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet