Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Ślusarz przemysłowy (k/m) – Niemcy

Pełny etatMiejsce pracy Lipsk (Saksonia, Niemcy)
Zakres obowiązków:
Naprawy i konserwacja maszyn produkcyjnych
Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:
Doświadczenia w montażu maszyn i obróbce metali
Zainteresowań technicznych i zdolności manualnych
Rzetelności, zaangażowania
Dyspozycyjności
Prawa jazdy kat. B
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
Wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności od doświadczenia
Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Komfortowe zakwaterowanie blisko zakładu pracy (odpłatne 170 € miesięcznie)
Jak aplikować - dodatkowe informacje
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet