Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Pełny etatMiejsce pracy Meppen
Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy
Zakres obowiązków:
  •   Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)
  •   Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
  •   Rozbiórki
  •   Sprzątanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,50 € brutto/h
  • Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
  • Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu
  • Zapewniamy buty robocze
  • Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
  • Zdolności techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość języków obcych niewymagana!
  • Samodzielność, rzetelność i dokładność
  • Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
Pełny etat
Umowa o pracę
Status studenta
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet