Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Garrel (70 km od Bremy)
Zakres obowiązków:
• Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
• Podłączanie nowych maszyn
• Dbanie o brak zastojów w produkcji

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
• Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik, elektryk lub w zawodzie pokrewnym
• Doświadczenia w pracy jako elektryk
• Zdolności technicznych
• Rzetelności
• Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Na co możesz liczyć z naszej strony:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od ok. 12 € – 16 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
• Możliwość zostania przejętym przez zakład
• Komfortowe zakwaterowanie w pojedynczych pokojach blisko zakładu pracy

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet