Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

4 tygodnie - posezonowe porządki w szklarni- Holandia

Szczegóły ogłoszenia:
Pracownik fizyczny – Holandia

Zakres obowiązków:

- posezonowe porządkowanie szklarni z papryką
- przygotowanie szklarni pod nowe sadzonki

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
- prawo jazdy

Warunki:

- atrakcyjna stawka godzinowa
- extra płatne nadgodziny
- dużo godzin pracy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie,dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 913, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem LIKWIDACJA SZKLARNI- oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )
Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Kontakt
Klaver
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)