Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Pracownik produkcji (k/m) – pakowanie ciastek – Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Meppen (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, od prawie 200 lat zajmuje się produkcją ciastek i różnego rodzaju wypieków cukierniczych. Jej wyroby są eksportowane do ponad 60 krajów. Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:

● Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań
● Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
● Gotowość do pracy trzyzmianowej od poniedziałku do piątku
● Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,79€ brutto/h – zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
● Przyjazny system zaliczek
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
● Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie
● Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
ul. Gdańska, 36, 85-006 Bydgoszcz, cały kraj / Internet