Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Elektronik przemysłowy (k/m) – Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, zakładu przetwórstwa drobiu, pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wietze (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food.

Zakres obowiązków:

● Bieżąca konserwacja maszyn produkcyjnych
● Przeprowadzanie napraw, analiz i prowadzenie dokumentacji
● Wprowadzanie zmian zgodnie ze schematami instalacji elektrycznej
● Instalacja szaf rozdzielczych oraz podłączanie do nich przewodów
● Obsługa techniczna instalacji wewnętrznych

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

● Wykształcenia zawodowego jako elektronik przemysłowy(k/m), elektrotechnik (k/m), elektryk (k/m) lub w zawodzie pokrewnym
● Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
● Zdolności technicznych
● Rzetelności, sumienności, umiejętności pracy w grupie
● Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny
● Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
● Prawa jazdy kat. B

Na co możesz liczyć z naszej strony:

● Zatrudnienie na dłuższy okres
● Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 15,15 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
● Szkolenie wdrożeniowe
● Nowoczesny sprzęt o wysokiej wydajności produkcyjnej
● Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
Innowacyjne miejsce pracy
● Możliwość zostania przejętym przez zakład
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Komfortowe zakwaterowanie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
ul. Gdańska, 36, 85-006 Bydgoszcz, cały kraj / Internet