Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Praca przy pakowaniu ciastek! Aplikuj!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecny szef nadal zalega Tobie z wypłatą?
Nie chcesz pracować w niemiłej atmosferze?
A może masz już dość wyjazdów za granicę i nieustannej rozłąki z najbliższymi?

Nie zwlekaj! Zmień to i zgłoś się do nas jeszcze dziś!
Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak Ty!

Przyjdź, wejdź na produkcję i zobacz jak pracujemy!
Do Nas zawsze łatwo dojechać!

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 695210233 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Co możemy Tobie zaoferować?
- umowę o pracę tymczasową;
- zatrudnienie na pełen etat;
- rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- trzyzmianowy system pracy;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów!

W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
- karta sportowa OK System;
- ubezpieczenie grupowe PZU;

Jakie będą Twoje zadania?
- pakowanie ciastek;
- przekładanie zapakowanych paczek do kartonów oraz kartonów na palety;

Czego oczekujemy?
Ciebie i Twojego zaangażowania oraz dyspozycyjności (pracujemy również na nocki)!
Książeczki sanepid lub motywacji do jej wyrobienia!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Adecco
Skawina, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)