Dzisiaj jest: 23.9.2019, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Ogłoszenie:

Praca na produkcji- okolice Hagi i Rotterdamu- z zakwaterowaniem

numer ogłoszenia: 27600 dodano: 2019.09.11 ważne do: 2019.10.11 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI w Holandii

Wymagania:
  • bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia
  • mile widziane ale nie wymagane prawo jazdy
  • wymagane chęci i motywacja do pracy

Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjną stawka godzinowa
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • dodatki urlopowe i wakacyjne

Obowiązki:
  • sortowanie warzyw i owoców
  • pakownie kapsułek z kawą, masła, paczek
  • praca w szklarni
  • praca w magazynach
  • inne prace na produkcji

Zainteresowała Cię oferta- zadzwoń lub wyślij SMS o treści:Produkcja na numer
Magdalena-731-901-913, Dominika-570-901-913 ,Sylwia-570-901-449 ,a oddzwonimy.
Nasz adres e-mail: http://www.klaverteam.com

Informacje dodatkowe:
Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
00
Kontakt
Klaver
Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt