Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Praca w szklarni przy orchideach- praca w Holandii

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii
PRACOWNIKÓW PIELĘGNACJI ORCHIDEI

OBOWIĄZKI:
- praca w szklarni przy pielęgnacji orchidei WYMAGANIA:
- mile widziane ale nie wymagane doświadczenie
- nie wymagana znajomość języka obcego
- wymagane chęci i motywacja do pracy
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz na długi okres czasu OFERUJEMY:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:
- praca na dłuższy okres czasu
- możliwość zorganizowania przejazdu z Polski do Holandii (przejazd płatny według cennika przewoźnika) Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 731901913 lub 570901913 a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.
Wejdź na → http://www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Brak
00
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)