Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Pracownik produkcji poszukiwany!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszukujesz pracy na produkcji?
Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu?
Interesuje Cię tylko umowa o pracę?

Jeżeli na chociaż jedno powyższe pytanie odpowiedziałeś/-aś ,,TAK" to koniecznie zgłoś się do Nas!

Pamiętaj praca sama się nie zmieni!

Jak się z Nami skontaktować?
- odwiedź nas: czekamy na Was w biurze Adecco ul. Spółdzielcza 4, Grójec codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00!
- zaaplikuj na stronie internetowej!
- napisz SMS o treści OPERATOR na nr 723 190 041 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Poszukujemy operatorów maszyn dla Naszego Klienta- światowego lidera branży produkującej wyposażenia do samochodów.

Poznaj specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj czy chcesz być częścią Naszego zespołu!

Korzyści dla Ciebie:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta (cały etat);
- wynagrodzenie zasadnicze rosnące ze stażem pracy plus premie miesięczne;
- możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych;
- dofinansowany transport na trasie Radom-Grójec (Białobrzegi, Jedlińsk, Warka, Nowe Miasto nad Pilicą);

Wszyscy Nasi pracownicy dodatkowo mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)!

Twoje zadania:
- obsługa urządzeń na linii produkcyjnej;
- kontrola jakości produktów;
- przestrzeganie zaleceń;

Jeżeli posiadasz motywację i nie boisz się pracy w systemie 4 brygadowym (7dni na rano, 7 dni na popołudnie, 7 na noc i później 7 dni wolnego!) to ta praca jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Nie masz doświadczenia? - Nie martw się! My Cię wszystkiego nauczymy!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Adecco
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)