Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Klaver-pakowanie i sortowanie drobiu WYŻSZA STAWKA

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI – PAKOWANIE, SORTOWANIE ELEMENTÓW DROBIU-DUŻO GODZIN
Miejsce pracy: Holandia

bez doświadczenia i znajomości języka
BEZ STAWKI WIEKÓWKOWEJ

Wymagania:
- motywacja do pracy
- gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Zakres obowiązków:
- pakowanie elementów drobiu
- sortowanie elementów drobiu
- kontrola jakości mięsa drobiowego

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- możliwość długotrwałej współpracy,
- dodatki urlopowe i wakacyjne,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas :
pn – pt od 9:00- 16:00 tel: +48 570901449 lub +48 570901913
napisz na e-maila: praca@klaverteam.com

Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.

Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Brak
00
Kontakt
klaverteam
Częstochowa, cały kraj / Internet