Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Pracownik Magazynu - Bielany Wrocławskie

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Obsługa i naprawa opakowań zwrotnych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:
Naprawa:
- transport opakowań wózkiem ręcznym
- kontrola, które elementy są uszkodzone
- wymiana uszkodzonych elementów

Mycie:
- mycie pojemników
- osuszanie sprężonym powietrzem

Wymagania:
-gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
-zaangażowanie,
-gotowość do podjęcia dłuższej współpracy,

Oferujemy:
-system premiowy,
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
-możliwość awansu w strukturach firmy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV. Prosimy również o dodanie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Human & Hunter
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)