Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Operator Maszyn - Żywiec

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która aktualnie dla swojego Klienta zajmującego się produkcją uszczelnień karoseryjnych oraz pasków transmisyjnych dla branż AGD i Motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: ŻYWIEC

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjną stawkę godzinową + premie,
- pracę w systemie 3 zmianowym,
- dodatki zgodne z kodeksem pracy,
- szkolenie wdrażające do wykonywania obowiązków,
- możliwość rozwoju w strukturach zakładu,

Zakres obowiązków:
- obsługa urządzeń specjalistycznych,
- konserwacja i kontrola stanu technicznego urządzeń,
- zgłaszanie ewentualnych usterek do działu serwisu.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- dbałość o terminową realizację zadań oraz powierzone mienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Human & Hunter
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)