Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Zbiór pieczarek- praca w Holandii

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK ZBIORU PIECZAREK BEZ DOŚWIADCZENIA

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- praca przy zbiorze pieczarek

Wymagania:
- gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
- umiejętność pracy pod presją czasu
- odpowiedzialność
- dobra organizacja stanowiska pracy
- doświadczenie w zbiorze pieczarek nie wymagane ale mile widziane

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie
- darmowy dojazd do pracy
- nadgodziny płatne extra
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

Szczegóły na → http://www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń 731901913 lub wyślij sms z adresem mailowym- wyślemy szczegóły!
Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Kontakt
Klaver sp.zo.o
cały kraj / Internet