Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Atrakcyjna oferta pracy przy kwaiatch na dłuższy okres

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje dla swojego klienta pracowników do pracy na produkcji przy kwiatach w Holandii.
Praca przy kwiatach – od zaraz!
Opis stanowiska:
  • Składanie bukietów taśmowych,
  • Sortowanie kwiatów,
  • Pakowanie kwiatów i plantów,
  • Przygotowanie zamówień.
Wymagania:
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • Motywacja do dłuższego pobytu w Holandii,
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
  • Mile widziane osoby posiadające holenderski numer BSN.
Oferujemy:
  • Holenderską umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • Zakwaterowanie w Holandii,
  • Dojazd do pracy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
Oferujemy również transport z Polski do Holandii http://www.wojtexpolnoc.pl
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższa oferta skontaktuj się telefonicznie  od pn.-pt. 9:00-17:00 Żaneta 730-936-400  lub  prześlij swoje cv na adres e-mail: zaneta@bestenwest.pl

Pełny etat
Inny
Kontakt
Bestenwest Work Sp. z o.o.
cały kraj / Internet