Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Pakowacz / Pracownik Linii Produkcyjnej - Lublin

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Pakowacz - Pracownik Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
- konfekcjonowanie (przepakowywanie) produktów spożywczych,
- praca przy linii produkcyjnej,
- zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi,
- efektywne wykonywanie prac powierzonych obszarów,
- optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców,
- uczestnictwo we wdrożeniach i zmianach związanych z produkcją.

Wymagania:
- książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych -WYMÓG KONIECZNY,
- skrupulatność, dokładność i precyzja wykonywania powierzonych zadań,
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie i chęci do nauki.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- premię frekwencyjną,
- pracę w systemie zmianowym,
- możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technologicznym,
- pracę w dynamicznym zespole w szybko rozwijającej się organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "
Pełny etat
Umowa zlecenie
Kontakt
Human & Hunter
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)