Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Tapicer - Niemcy, stabilne zatrudnienie

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech.

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Tapicer – Niemcy (Stollberg, Saksonia)

Zakres obowiązków:
• Tapicerowanie/obijanie nowych mebli
• Montaż okuć, zawiasów, mechanizmów okuć

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku tapicera
• Znajomość j. niemieckiego – umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy
• Chęć do pracy na dłuższy okres czasu
• Chęć do pracy w systemie akordowym
• Tężyzna fizyczna
• Sprawność manualna

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym
• Pracę na pełny etat z wynagrodzeniem godzinowym 12.00 euro brutto
• Darmowe zakwaterowanie na terenie zakładu
• Praca w systemie jednozmianowym (wszystkie święta i weekendy wolne)
• Możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie u Klienta

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) na adres k.napiontek@fallwork.pl
PROSIMY O DOPISANIE DO CV NASTĘPUJĄCYCH ZGÓD*:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

*BRAK STOSOWNEJ ZGODY SKUTKUJE NATYCHMIASTOWYM USUNIĘCIEM CV Z BAZY DANYCH I TAKA APLIKACJA NIE BĘDZIE PRZETWARZANA!

Taka zgoda jest całkowicie dobrowolna ale zarazem niezbędna do przetwarzania danych osobowych z CV.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
FallWork Sp. z o.o.
ul. Towarowa, 35, 61-896 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.fallwork.pl