Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Pracownik liniowy (montaż)

Firma Rotho jest międzynarodowym koncernem działającym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla odbiorców domowych. Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy z powodzeniem swoje produkty na rynku szwajcarskim i europejskim.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osób na stanowisko

Oprator linii

Zadania
  • Montaż i pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Ocena jakościowa produktów

Nasze wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (również praca w weekendy)
  • Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po zakończeniu trzytygodniowego okresu próbnego
  • Wynagrodzenie podstawowe plus miesięczne premie uznaniowe, dodatek za pracę w nocy, dodatek absencyjny
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
  • Opcja skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez ROTHO Sp. z o. o.”

Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
2500-2800
Kontakt
Rotho Sp. z o.o.
ul. Grabskiego 2, 75-209 Koszalin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.rotho.com