Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Ogłoszenie:

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

numer ogłoszenia: 20351 dodano: 2018.12.06 ważne do: 2019.02.04 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady mającej charakter prawny może otrzymać konieczną pomoc. W kancelarii uzyskać można rozbudowaną odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Bogate doświadczenie pozwala świadczyć usługi na doskonałym poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje zgodne z aktualną wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi na dany moment przepisani. W ofercie kancelarii znajdują się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnoraka pomoc prawna, która niezbędna jest marynarzom. Na fachową pomoc mogą liczyć także osoby , które chcą uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również wtedy, kiedy dokonać trzeba podziału majątku.

Działalność kancelarii obejmuje także przygotowywanie oraz analizę dokumentów, nie wyłączając w tym rozmaitych umów i opinii. Podejmuje się przygotowywania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na szczególne podkreślenie zasługują również naprawdę atrakcyjne ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to idealne miejsce dla każdego kto potrzebuje pomocy radcy prawnego.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.