Dzisiaj jest: 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Ogłoszenie:

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

numer ogłoszenia: 19697 dodano: 2018.11.08 ważne do: 2018.12.08 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady mającej charakter prawny może otrzymać stojącą na najwyższym poziomie pomoc. W kancelarii otrzymać można rozbudowaną odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie z zakresu prawa. Rozległe doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje zgodne z aktualną wiedzą prawniczą i obowiązującymi aktualnie przepisani.

W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i każdego rodzaju pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na fachową pomoc mogą liczyć także osoby chcące uzyskać rozwód lub precyzyjnie określić kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga też w przypadku konieczności podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to najróżniejsze umowy i opinie. Podejmuje się pisania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Na mocne podkreślenie zasługują również naprawdę przystępne ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji, w której niezbędne jest wsparcie radcy prawnego.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.