Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Produkcja sałatek, krojenie i pakownie warzyw - Holandia !

Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy: Holandia- Dronten
Nie wymagamy znajomości języka obcego
Zakres obowiązków:
- sortownie i kontrola jakości warzyw
- krojenie świeżych warzyw
- mycie oraz pakownie warzyw
- dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
- atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- umowę na warunkach holenderskich,
- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Oliwia +48 570 901 088
Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450 )

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Oliwia, Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)