Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Pracownik budowlany / Будівельний робітник

Szczegóły ogłoszenia:
(cieśla szalunkowy, zbrojarz, robotnik budowlany)
Praca na terenie województwa śląskiego.
Jeśli masz doświadczenie w budownictwie i szukasz oficjalnej pracy na dłuższy czas, mamy dla Ciebie świetną ofertę
Opis prac :
-              cieśla szalunkowy - deskowanie ścian i stropów
-              zbrojarz - cięcie, gięcie i wiązanie zbrojenia
-              robotnik budowlany - prace pomocnicze prze cieślach i zbrojarzach
Ofertujemy:
- umowa o pracę
- stała praca na dłuższy okres czasu
- darmowe zakwaterowanie
- darmowy transport do pracy
Wymagania:
- doświadczenie
- dobra kondycja fizyczna
- chęć do pracy
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:
Daria +48577901944
Dominika +48570901033
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )
(опалубник, арматурник, будівельник - помічник)
Робота в Сілезькому воєводстві.
Якщо ви маєте досвід роботи в будівництві і шукаєте офіційну працю на довший період часу, ми маємо для вас чудову пропозицію
Опис вакансії :
- тесля опалубки - опалубка стін і стель
- арматурник - різання, згинання та в'язка арматури
- підсобний робітник - допоміжні роботи опалубників та арматурників
Ми пропонуємо
- трудовий договір
- постійну роботу на тривалий період часу
- безкоштовне проживання
- безкоштовний транспорт до роботи
Вимоги
- досвід роботи
- добра фізична форма
- бажання працювати
Для більш детальної інформації
Дарія +48577901944
Домініка +48570901033
Працюємо з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00!
Klaver Sp. z o.o., вул. Гмінна 131, 42-221 Ченстохова (KRAZ 18450 )

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)