Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Malarz – praca w Niemczech

Szczegóły ogłoszenia:
Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem malarza
- malowanie okien, drzwi, fasad
- inne prace wykończeniowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako malarz
- znajomość języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr:
Teresa +48 731 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie (KRAZ 18450)

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)