Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Operator Żurawia - praca w Niemczech, wysokie wynagrodzenie!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Wymagania:
- prawo jazdy obowiązkowe na wyjazd
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Zakres obowiązków:
- praca na żurawiu górnoobrotowym, model wilbert WT650 e.tronic.
- praca na wysokości 70 metrów.
- wszystkie prace związane z obsługą żurawia

Dodatkowe informacje:
- darmowe zakwaterowanie
- praca od 10.05.2021r
- miejsce pracy: Stuttgart

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,operator żurawia” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Magda
00 Niemcy, cały kraj / Internet