Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Spawacz/Operator Żurawia/Hydraulik- praca w Niemczech-wysokie wynagrodzenie

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:
  • wszelkie prace związane z zawodem spawacza, operatora żurawia,hydraulika

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • posiadanie ważnych certyfikatów
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę
  • pomoc w uzyskaniu dodatków socjalnych
  • opieka Polskiego konsultanta
  • atrakcyjne wynagrodzenia i rosnące stawki godzinowe
  • dodatki za pracę w nocy, niedzielę, dni wolne od pracy oraz nadgodziny

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Magda tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Magda
00 Kazimierz Dolny, cały kraj / Internet