Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

KAMIENIARZ- obróbka kamienia naturalnego praca w Holandii

Pośrednictwo Pracy  Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy Kamieniarza

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza
- produkcja parapetów kamiennych, blatów kuchennych, nagrobków

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako kamieniarz w obróbce kamienia naturalnego
- wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- mile widziany własny samochód
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zakwaterowanie opłaca pracodawca
- ubezpieczenie opłaca kandydat
- wypłaty tygodniowe

  • Jesteś zainteresowany?
    Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,kamieniarz” – oddzwonię!
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Marta
00 Kazimierz Dolny, cały kraj / Internet