Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Malarz antykorozji – praca w Niemczech od zaraz, wysokie wynagrodzenie!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ ANTYKOROZJI -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
umiejętność malowania natryskowego (pistoletem, airless)
umiejętność malowania konstrukcji stalowych
przygotowanie powierzchni do malowania

Wymagania:
­prawo jazdy mile widziane
doświadczenie w pracy jako malarz
znajomość języka niemieckiego- minimum A2

Oferujemy:
atrakcyjna stawka godzinowa
­pomoc w zakwaterowaniu
kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
miejsce pracy: Środkowe Niemcy

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Magda  tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz antykorozji” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Magda
00 Kazimierz Dolny, cały kraj / Internet