Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

Zatrudnimy koordynatora w Katowicach

Grupa HDOmedical to grupa Spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Naszą misją jest organizacja kompleksowej opieki domowej nad osobami niesamodzielnymi. 24-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością. Za każdym naszym działaniem stoi Człowiek. To właśnie Ludzie stanowią dla nas najwyższą wartość.

Opis stanowiska:
• Organizacja i nadzór pracy Opiekunów
• Współpraca z Klientami, Urzędami i Ośrodkami Pomocy Społecznej
• Sporządzanie comiesięcznych rozliczeń i nadzór nad dokumentacją
• Prowadzenie procesu rekrutacji na stanowisko Opiekuna
• Adaptowanie i szkolenie nowych Pracowników (Opiekunów) do pracy
• Odpowiedzialność za realizacje usług
• Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania wobec Kandydata:
• wykształcenie w kierunku medycznym lub społecznym
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Kariera w HDOmedical to:
• możliwość rozwoju ścieżki kariery
• po czasie adaptacji- praca na samodzielnym stanowisku
• możliwość realnego wkładu w rozwój firmy
• praca w środowisku ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie
• wsparcie na każdym etapie pracy • praca na podstawie umowy o pracę
Pełny etat
Umowa zlecenie
Brak
5400
Kontakt
HDOmedical
cały kraj / Internet