Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Pracownik Magazynowy w Swarzędzu

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Swarzędz (k.Poznania)

Dojazd pracowniczy z: Wrześni i Gniezna

Zadania:
- pakowanie towaru do wysyłki,
- przyjmowanie zwrotów,
- segregacja odzieży,
- kompletowanie zamówień,
- praca ze skanerem lub komputerem.

Wymagania:
- motywacja do pracy i zaangażowanie,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład,
- pracę w systemie 2 zmianowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych".
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Human & Hunter
Gniezno, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)