Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

ogłoszenie o pracę Technolog Produkcji Żywności

Szczegóły ogłoszenia:
TECHNOLOG PRODUKCJI ŻYWNOŚCI

Miejsce pracy : Skawina
Region : Małopolska

Zakres obowiązków:
  • Opracowanie i zapewnienie optymalnego i stałego procesu produkcyjnego i nadzór nad prawidłowym jego przebiegiem
  • Aktywne rozszerzanie portfolio produkowanych wyrobów: opracowywanie nowych receptur, projektowanie innowacyjnych produktów i uruchamianie nowych procesów technologicznych
  • Modyfikacja istniejących receptur celem optymalizacji procesu i produktu
  • Sporządzanie wstępnej kalkulacji kosztowej dla nowych produktów
  • Prowadzenie testów laboratoryjnych i prób produkcyjnych w zakresie nowych produktów lub linii technologicznych
  • Opracowanie dokumentacji produktowej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz przyjętymi schematami
  • Opracowanie standardów kontroli jakości i prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Udział w kontrolach i audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Implementowanie systemów zarządzania jakością (HACCP, BRC, IFS, GMP, ISO)
  • Rutynowa kontrola produkcji
  • Nadzór nad jakością przy dostawach surowców

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość udziału w pakietach Benefit i prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe z obszaru technologii żywności lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach systemów jakości i HACCP
  • Minimum 5- letnie doświadczenie pracy w przemyśle spożywczym, produkcji żywności na podobnym stanowisku
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Zaangażowanie, wysoka samodyscyplina pracy, sumienność, realizacja zadań w wyznaczonym terminie
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@bioone.bio

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli :   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GWG Sp. z o.o. sp. k. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko „Technolog produkcji żywności.”

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GWG Sp. z o.o. sp. k., na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.”

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
GWG
ul. Trybuny Ludów 15, 30-660 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)