Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Opiekunka osób starszych w Niemczech

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech
Obowiązki:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
-minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane czynne prawo jazdy kat B

Wybranym kandydatom oferujemy:
-legalne zatrudnienie,
-atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: do 1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
-zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i transport
-ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
-elastyczne terminy i zasady wyjazdów
-opłacamy składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej ( od  4443 zł brutto)
-dodatkowe ubezpieczenie NNW i OC
-jedna polska, czytelna umowa

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Olsztyn, Plac Pułaskiego 2/1
Tel.: 666 826 916
Email: j.chlosta@interkadra.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.opiekunki.interkadra.pl
Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Pełny etat
Umowa zlecenie
Kontakt
Interkadra
ul. Plac Pułaskiego 2/1, 10-515 Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)