Dzisiaj jest: 18.6.2021, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

Farby Kabe Sp. z o.o.

numer ogłoszenia: 39292 dodano: 2021.06.10 ważne do: 2021.07.10 wyświetleń: 32
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Farby Kabe to szwajcarska firma produkcyjna, której początki sięgają 1995 roku. Dzięki obecności w Polsce staliśmy się w ciągu tych lat, największym i solidnym producentem doskonałej jakości chemii budowlanej, używanej do wykończenia wnętrza, jak i na elewację budynku. W ofercie firmy znajdują się: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Naszym celem jest dostarczenie kontrahentom zadowolenia z naszych towarów. Zapewniamy gwarancję na uzyskane przez Państwa produkty. Produkty firmy Farby Kabe skierowane są do fachowców, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków również do użytkowników indywidualnych. Asortymenty marki Farby Kabe wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi standardami zapisanymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością i zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.