Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Niemcy- praca od zaraz rozładunek i załadunek paczek praca w Bebra

Praca w Niemczech ? Mam ofertę specjalnie dla Ciebie ! Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy załadunku i rozładunku paczek !!
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego !!
Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
- stała opieka polskiego koordynatora
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
- ubezpieczenie zdrowotne
- terminowo wypłacane wynagrodzenie
- dobre warunki pracy, miła atmosfera
- zapewnione zakwaterowanie
- cotygodniowe zaliczki
Zakres obowiązków:
- rozładunek paczek z ciężarówek
- załadunek paczek
Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja do pracy
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do Nas a wszystkiego się dowiesz ????
Kontakt:
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Marta  tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com
Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z.o.o
cały kraj / Internet