Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

KIEROWCA Kat. C+E – NIEMCY

Agencja Zatrudnienia LUST HR-Service (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:
Miejsce wykonywania pracy: Coswig(Anhalt), Henstedt-Ulzburg, Worms, Bad Wünnenberg Niemcy

Obowiązki:
•    transport towarów do sklepów
•    Załadunek i rozładunek produktów na paletach

Wymagania:
•    prawo jazdy kat. C + E
•    dobra znajomość języka niemieckiego
•    2-letnie doświadczenie jako kierowca kat. C+E

Oferujemy:
•     Praca dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
•     Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
•     Stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy
•     Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec
•     Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Aplikacje w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres mailowy:
rekrutacja[małpa]lusthr.pl
w tytule maila proszę wpisać KIEROWCA C+E–COSWIG
0048 535 025 804
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do  LUST HR-Service Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Rzeszowie Pl. Jana Kilińskiego 2, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez LUST HR-Service Agencja Zatrudnienia oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem/-am  poinformowany/-a, że administratorem moich danych osobowych jest LUST HR-Service Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Rzeszowie, Pl. Jana Kilińskiego 2. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LUST HR – Service Agencja Zatrudnienia w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”
W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich.  "
Pełny etat
Inny
Kontakt
lusthr-service
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)