Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Atrakcyjne warunki, 18,50 zł/h – Pracownik magazynu

Szczegóły ogłoszenia:
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h,
  • do 15 % premii,
  • umowę o pracę tymczasową lub umowa stała
  • godziny nocne to 20 % więcej,
  • 1300 zł brutto Bonusu Świątecznego**
  • 1600 zł brutto za polecenie nowego pracownika**
  • darmowy obiad,
  • praca 4 dni w tygodniu po 10h,
  • pracę w systemie 2 zmianowym,
  • możliwość pracy na ½ etatu(sb-ndz, pn-wt, czw-pt)
  • dla studentów zaocznych możliwość pracy od poniedziałku do czwartku,
  • darmowy transport z i do pracy  (Wrocław, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych)
*Zakładając pełną obecność zgodnie z grafikiem
**Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco  lub telefonicznie
Wymagania:
  • Ukończone 18 lat,
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
  • brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
Obowiązki:
  • kompletowanie zamówień magazynowych,
  • pobieranie/odbieranie towarów,
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Prześlij zgłoszenie  http://www.adecco.pl/magazyn lub zadzwoń i umów się na spotkanie (22)23 09 111 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Adecco
Legnica, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)