Dzisiaj jest: 25.6.2022, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Ogłoszenie:

Kiosk multimedialny

numer ogłoszenia: 46888 dodano: 2022.06.23 ważne do: 2022.07.23 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
Videofonika to firma oferująca, własne wyroby wybiegające zdecydowanie w przyszłość. Proponuje zainteresowanym konsumentom na całym świecie oryginalne metody obejmujące zastosowania technologii dotykowych i multimedialnych, mające na uwadze ich jednostkowe potrzeby. Już obecnie takie produkty jak nakładki dotykowe V-SKIN czy monitory dotykowe V-SCREENS spotkać można w wielu ogólnie dostępnych miejscach takich jak kina, muzea, hotele czy galerie handlowe. Stanowiące propozycję dla bardziej wyszukanych nabywców ściany termoaktywne V-Wall o przekątnej nawet do 300”, zbudowane z bezszwowych ekranów LCD, znajdujące częstokroć zastosowanie w studiach TV czy na uczelniach, umożliwiają na interaktywność z obrazem dla grupy osób równocześnie. Wwersji mobilnej ściany te stosowane są na koncertach, konferencjach, targach, wiecach i różnego rodzaju iventach wywierając pamiętne wrażenie. W ofercie firmy Videofonika występują ponadto dotykowe stoły multimedialne V-TABLE czy spełniające role usługowe V-KIOSKI, bardzo pożądane w supermarketach, sklepach budowlanych oraz na dworcach i lotniskach jak też w innych miejscach gdzie bez korzystania z obsługi personelu można zapłacić i wydrukować fakturę, zakupić bilety, dokonać rezerwacji, a nawet samodzielnie zameldować i wymeldować się z hotelu.
Sugestie projektowe firmy Videofonika, realizowane na całym świecie, to najwyższej klasy dzieła i najnowsze technologie dobrane do potrzeb i możliwości finansowych zainteresowanych konsumentów.
Kontakt
Laura
ul. Przemysłowa 8, 32-540 Trzebinia, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.