Dzisiaj jest: 17.10.2019, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Ogłoszenie:

Górnik M11, technik M 39-ZAPISY DO czerwca 2019r.

numer ogłoszenia: 7066 dodano: 2017.11.25 ważne do: 2019.07.09 wyświetleń: 116
1 800 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
  SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA:
CZAS NA SZYBKĄ DECYZJĘ 

 
Jeszcze są wolne miejsca - zapraszamy 
DOPISZ SIĘ DO GRUPY 

INFORMACJE: sekretariat ROK -517552502 
e-mail: @ 
www. regionalny-osrodek-ksztalcenia.edu.pl 


ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA! zgłoś swoje uczestnictwo ostatnie wolne miejsca Kurs przygotowuje do pracy w zawodzie górnika w ramach kwalifikacji M.11 na poziomie szkoły zawodowej. Na kurs może zapisać się osoba dorosła, która ukończyła 18 lat bez względu na dotychczasowe wykształcenie. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu zawodowego w zakresie danej kwalifikacji. Zajęcia odbywają się w formie zaocznej. 

 
Rybnik  
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA 


Kwalifikacyjny Kurs na poziomie szkoły zawodowej górniczej, ZAPRASZAMY NA KURS Regionalny Ośrodek Kształcenia w Cieszynie jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną do ewidencji prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli wpisaną do rejestru Samorządu Województwa Śląskiego. Nasza Placówka posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 czerwca 2012 r. posiadamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń z ustawy żłobkowej o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U.z 2011r., NR 45, poz.235, z późn. zm.).

Nasi słuchacze mogą stosownie do potrzeb uzupełnić swoją wiedzę lub zmienić posiadane dotychczas kwalifikacje zawodowe. Placówka prowadzi nabór kandydatów zainteresowanych uzyskaniem kwalifikacji zawodowych w poniższych zawodach: 
GÓRNIK EKSPLOATACJI PODZIEMNEJ - M 11, 
TECHNIK GÓRNICTWA PODZIEMNEGO - M 39, 
TECHNIK BHP, ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ NA POLITECHNICE ŚLĄSKIEJ w RYBNIKU 
Cena kursu 1800 zł (płatność w ratach)
Kurs przygotowuje do pracy w zawodzie górnika w ramach kwalifikacji M.11 na poziomie szkoły zawodowej. Na kurs może zapisać się osoba dorosła, która ukończyła 18 lat bez względu na dotychczasowe wykształcenie. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzamin
Kontakt
Regionalny Ośrodek Kształcenia
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.