Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Praca w Niemczech: Pokojówka

DOLNOŚLĄSKA AGENCJA PRACY POSZUKUJE DLA NIEMIECKIEGO PARTNERA OSÓB DO PRACY JAKO:

Pokojówka

Zarobki: 1250 - 1500 euro netto
Lokalizacja: Middelhagen

Jakie są wymagania?
- znajomość języka niemieckiego w stopniu a1

Obowiązki:
  • prace związane z utrzymaniem porządku w tym: zaścielanie łóżek, sprzątanie łazienki, ścieranie kurzu, odkurzanie i mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych

Co oferujemy?:
  • Umowę o pracę
  • Zapewnione zakwaterowanie opłacane przez pracownika (koszt 100 euro miesięcznie)
  • Punktualne wynagrodzenie
  • Pracę od maja do połowy października

JEŻELI BĘDĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI
PROSIMY O KONTAKT POD NUMER 783 007 007 LUB 693 600 500
BĄDŹ PROSIMY WYSŁAĆ CV NA MAILA: KONTAKT@DAP24.EU
Z ZAŁĄCZONĄ KLAUZULĄ:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Dolnośląska Agencja Pracy
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: http://dap24.eu